Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

RNS olarak, kurulduğumuz günden bu yana ilk gün ki inanç heyecan ve kararlılığımızı koruyarak güvenilir adımlarla geleceğe doğru yürümekte, sektör içinde oluşturmuş olduğumuz prestij ve güveni yöneticisinden işçisine kadar tüm çalışanlarımızın üstün çabalarıyla korumaya ve yükseltmeye çalışmaktayız.

Tavsiyenin en etkili reklam olduğuna inanmaktayız. bununla birlikte ürün ve hizmet kalitesi zamanında teslimat en önemli hedefimizdir. Saygı, güven, sosyal sorumluluk, ekip çalışması bizi var eden değerler olduğunu söyliyebiliriz.


Öncelikli amacımız gelenekselliğe duyulan saygı ile teknolojiyi estetikle kalıcılığı modernizasyon ile işlevselliği kullanarak maksimum kalitede ekonomik çözümler sunmaktadır. Şirketimiz 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen sektörde 25 yılı aşan deneyimli bir kurucu ekibe ve kadroya sahiptir.Böylece genç ve dinamik yapısını tecrübe ile birleştirmiştir.


Firmamız güçlenerek büyüyen idari ve teknik kadromuzla tamamı yerli üretim olan tek kullanım hijyen ürünlerini üretmektedir. Tamamı yerli üretim olan ürünlerimize kendi tasarımlarımız AR-GE miz ile yeni ürünler dahil ederek mevcut ürünlerimizin sürekli iyileştirmelerini sürdürerek daha fazla seçenek sunabilmenin mutluluğunu yaşadığımızı bildirir saygılar sunarız.