RÖNESANS MEDİCAL KOZMETİK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 

RNS olarak, kurulduğumuz günden bu yana ilk gün ki inanç heyecan ve kararlılığımızı koruyarak güvenilir adımlarla geleceğe doğru yürümekte, sektör içinde oluşturmuş olduğumuz prestij ve güveni yöneticisinden işçisine kadar tüm çalışanlarımızın üstün çabalarıyla korumaya ve yükseltmeye çalışmaktayız.

Tavsiyenin en etkili reklam olduğuna dair var olan inancımız ile birlikte dürüstlük üründe ve hizmette kalite zamanında teslimat saygı, güven, sosyal sorumluluk ve ekip çalışması gibi ilkelerin bizi var eden değerler olduğunu gurur ile söyleyebiliriz.

Öncelikli amacımız gelenekselliğe duyulan saygı ile teknolojiyi estetikle kalıcılığı modernizasyon ile işlevselliği kullanarak maksimum kalitede ekonomik çözümler sunmaktadır.

Şirketimiz 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen sektörde 25 yılı aşan deneyimli bir kurucu ekibe ve kadroya sahiptir.Böylece genç ve dinamik yapısını tecrübe ile birleştirmiştir.

Firmamız güçlenerek büyüyen idari ve teknik kadromuzla tamamı yerli üretim olan tek kullanım hijyen ürünlerini üretmektedir.

Tamamı yerli üretim olan ürünlerimize kendi tasarımlarımız AR-GE miz ile yeni ürünler dahil ederek mevcut ürünlerimizin sürekli iyileştirmelerini sürdürerek daha fazla seçenek sunabilmenin mutluluğunu yaşadığımızı bildirir saygılar sunarız.